معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تقارن بهار طبیعت و سفر‌های نوروزی با ایام ماه مبارک رمضان، گفت: در این ایام به مسئله عفاف و حجاب و صیانت از حرمت ماه مبارک رمضان توجه ویژه شود.
کد خبر: ۱۱۶۰۴۷۷
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۵ 27 March 2024

به گزارش تابناک آذربایجان غربی،رضا ابراهیمی در جلسه ستاد عفاف و حجاب استان ضمن قدردانی از شهروندانی که با رعایت و پایبندی به هنجار‌ها و ارزش‌های جامعه، در برقراری نظم اجتماعی مشارکت می‌کنند، افزود: رعایت حجاب از سوی کلیه شهروندان در کلیه اماکن، معابر و فضا‌های عمومی مورد تاکید می‌باشد.

وی همچنین با بیان اینکه خانواده محوری و حفظ حریم آن، از اصول مهم زندگی اجتماعی کشورمان در طول تاریخ تا به امروز بوده، خاطرنشان کرد: خانواده‌ها برای تحکیم بنیان این نهاد اساسی، بر رعایت عفاف و حجاب تاکید داشته و بر تقویت آن اهتمام لازم را به عمل آورند. 

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: تمامی تدابیر اندیشیده شده تا خانواده‌ها و مردم عزیز با آسایش و امنیت اجتماعی، از ایام رمضان و نوروز بهره کافی را داشته باشند. 

ابراهیمی در پایان تاکید کرد: همکاری و مشارکت عموم مردم در کنار دولت برای توسعه فرهنگ عفاف و حجاب و آراستن جامعه به فضایل اخلاقی، با نهادینه کردن زیست عفیفانه در خانواده‌ها و جامعه با سبک زندگی اسلامی و خانواده محور، تداوم خواهد داشت.

در این جلسه که فرمانداران استان نیز بصورت برخط حضور داشتند، بر ضرورت اجزای مصوبات این جلسه تاکید شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار