موسوی فرمانده انتظامی خوی گفت: بیش از ۵ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در خوی کشف و ضبط شد .
کد خبر: ۱۰۳۴۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰ 14 March 2022

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، سرهنگ سید جلیل موسوی فرمانده انتظامی خوی در تشریح جزئیات خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش مواد محترقه غیرمجاز در یکی از محله های شهرستان خوی، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۶ این شهرستان، قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با استفاده از اقدامات اطلاعاتی، متهمان و محل دقیق فعالیت خرید و فروش آنان را شناسایی و طی یک عملیات غافل گیرانه حین فروش مواد محترقه آنان را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی خوی در ادامه بیان کرد: در این رابطه ۳ متهم دستگیر و ۵ هزار و ۱۳۴ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف شد که پس از تشکیل پرونده مقدماتی، متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.
موسوی در پایان از شهروندان خواست: در ايام پاياني سال بالاخص چهارشنبه آخر سال، کنترل و مراقبت بيشتري نسبت به جوانان و فرزندان خود داشته؛ تا دچار آسيب ها و خطرات احتمالي استفاده از مواد محترقه خطرناک نشوند و در صورت مشاهده و يا اطلاع از فعاليت فرد و يا افرادي كه در رابطه با توليد و توزيع مواد محترقه و آتش‌زای غير قانوني فعاليت مي‌كنند، بلافاصله موضوع را از طريق سامانه فوريت هاي پليسي110 اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار