گرمخانه شهرداری ارومیه ۳۵ درصد پیشرفت اجرایی دارد.
کد خبر: ۹۷۶۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹ 07 July 2021

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان، کودکان کار و خیابانی استان گفت: با توجه به پیشرفت 35 درصدی گرمخانه شهرداری ارومیه، این نهاد باید در خصوص تکمیل گرمخانه اعتبارات مورد نیاز را جذب کرده و اقدامات لازم برای اتمام و به نتیجه رساندن این مکان را پیگیری کند.

مصطفوی ، تکدی گری را معضل اجتماعی و انحراف اجتماعی دانست و اظهار داشت: کمک به همنوع یکی از حرکت‌های انسان دوستانه است که متأسفانه برخی مواقع منجر به ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود و احساسات و عواطف عمومی را به بازی می‌گیرد.

وی به رسالت خطیر اصحاب رسانه در جهت تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم اشاره کرد و گفت: مردم باید کمک‌های خود را به‌صورت درست و از طریق نهادهای حمایتی به‌دست فقرا و نیازمندان برسانند. همچنین این امر باید از طریق رسانه ملی، مطبوعات و فضای مجازی فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مصوبات این جلسه، گفت: مقرر شد بهزیستی کودکان و معتادان خیابانی را جمع‌آوری کرده و ساماندهی کند. همچنین اداره کل کمیته امداد بایستی با تقبل هزینه متکدیان را به شهرهای مبدأ خود برگشت دهد.

وی با بیان این‌که در سال 99 تعداد 330 متکدی در سطح استان شناسایی و ساماندهی شده‌اند، یادآور شد: این آمار در مقایسه با سال 98 50 درصد کاهش‌یافته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار