دانش آموزان استثنایی خوی فراگیری نخستین واژه " آب"را جشن گرفتن بمناسبت 12 آذر روز جهانی معلولین جشنواره فراگیری نخستین واژه "آب" با حضور دانش آموزان مدرسه استثنایی تلاش ، در سالن آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
کد خبر: ۱۰۸۰۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴ 03 December 2022

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، در ابتدای مراسم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در سخنانی ضمن تبریک روز جهانی معلولین افزود : معلولیت نباید باعث توسعه فردی شود و همین دانش آموزان می توانند در آینده منشا خیر شوند .
یداله سلطانی تصریح کرد : آموزش به دانش آموزان استثنائی سختی و حلاوت خاص خودش را دارد و آموزگاران این بچه ها در خط مقدم آموزش قرار دارند .
گفتنی است این جشنواره هم زمان با فراگیری نخستین واژه "آب " توسط دانش آموزان کلاس اولی، به طور ویژه برای دانش آموزان استثنایی برگزار شد و این دانش آموزان نیز همچون دیگر دانش آموزان مدارس ابتدایی کشور، فراگیری نخستین واژه زبان فارسی را جشن گرفتند.
در این برنامه فرهنگی، دانش آموزان استثنایی تلاش گردهم آمدند و در فضایی شاد و خاطره انگیز با روش های صرفه جویی و راه کارهای درست مصرف "آب" آشنا شدند.
اجرای نمایش شاد با موضوع "آب", برگزاری مسابقه و اهدای جایزه، توزیع هدایای تبلیغی-آموزشی و تبلیغات میدانی از جمله برنامه ها و فعالیت های انجام شده در این جشنواره بود که با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب برگزار شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار