معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از شستشو و لایروبی 23 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب شهری از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
کد خبر: ۱۰۴۷۵۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱ 29 May 2022

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، تقی پاشایی با بیان اینکه شستشو و لایروبی شبکه ها و منهول‌های فاضلاب در راستای جلوگیری از مسدود شدن و افزایش عمر مفید این قبیل تاسیسات انجام میشود گفت: در راستای حفظ سلامت شهروندان، پیشگیری از چالش‌های زیست محیطی، جلوگیری ازشیوع بیماری‌های میکروبی وکاهش انباشت رسوبات، شستشو و لایروبی شبکه فاضلاب همه ساله در دستور کار شرکت‌های آب و فاضلاب قرار میگیرد.
وی با اذعان به اینکه به منظور پیشگیری از سرریز شدن فاضلاب، عملیات لایروبی و گندزدایی منهول ها، خطوط و شبکه‌های فاضلاب همواره در دستور کار است عنوان کرد: بر همین اساس در سال جاری 437 منهول نیز در شهر خوی شستشو و لایروبی شد.
وی در ادامه افزود: با توجه به قرار گرفتن در فصل بارندگی ضروریست مشترکین گرامی از برداشتن درب منهول در مواقع بارندگی خودداری نموده و در صورت مشاهده این موضوع موارد را با سامانه ۱۲۲ در میان بگذارند.
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت همچنین تصریح کرد: عملیات شستشو و لایروبی شبکه، انشعابات و منهول‌های فاضلاب توسط تیم‌های عملیاتی به صورت دستی و مکانیزه انجام میشود.

برچسب ها: ارومیه ، خوی ، لایروبی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار