پیام تبریک رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان آذربایجان غربی به مناسبت روز دانشجو

به گزارش تابناک آذربایجان غربی دکتر رسولی صدقیانی رئیس این دانشگاه در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را بدین شرح تبریک گفت:

 

شانزدهم آذر ماه نقطه عطفی در تاریخ آزادی خواهی و استکبارستیزی مردم و جامعه دانشجویی ایران بوده و یادآور حضور با بصیرت و مقتدرانه فرهیختگان این مرز و بوم در مبارزه با نظام سلطه و یکی از حماسه های ماندگار ایران اسلامی است و تاریخ در چنین روزی سر تعظیم بر استقلال، عدالت خواهی و آرمان گرایی جنبش دانشجویی فرود آورد.

دانشجو از ارکان اصلی تحول علمی کشور بوده و یکی از پایه های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، علم و دانش می باشد که وظیفه جامعه علمی کشور اعم از دانشجویان، اساتید و مدرسان دانشگاهها را در این راستا دوچندان نموده است.

جهش علمی کشور در سالهای اخیر در منطقه و دربین کشورهای اسلامی بی سابقه بوده و امیدوارم ضمن توجه بیشتر به کیفیت تولیدات علمی، این روند با شتاب بیشتری تداوم یابد.

اینجانب به عنوان عضوی از جامعه علمی کشور یاد و خاطره شهدای عدالتخواه 16 آذر 1332 را گرامی داشته و این روز عزیز را به تمام دانشجویان و مدرسان و مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان غربی تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال توفیق دانشجویان عزیز کشورمان را در عرصه فعالیتهای علمی، مهارت آموزی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی مسئلت می نمایم.

امیدوارم دانشجویان با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری و استعدادهای ارزنده خویش در ارتقاء سطح علمی کشور در راستای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته موفق و موید باشند.