سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در مصاحبه خبری حاضر نشد

سرمربی شهرداری ارومیه بعد از قبول دومین شکست بازیکنانش در هفته دوم لیگ برتر کشور حاضر به پاسخگویی در خصوص علت باخت تیمش نشد و این در حالی است که بیش از چهار هزار هوادار ارومیه‌ای حاضر در سالن چشم انتظار توضیحات سرمربی تیم محبوبشان بودند.
کارخانه بعد از 15 دقیقه منتظر گذاشتن خبرنگاران و عکاسان در سالن کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه 6 هزار نفری غدیر ارومیه در نشست خبری حاضر نشد و این امر موجب دلخوری اصحاب رسانه شد؛ وی هفته گذشته نیز پس از شکست تیم شهرداری ارومیه مقابل همنام گنبدی حاضر به گفت و گو با خبرنگاران نشده بود.

تیم والیبال شهرداری ارومیه امروز یکشنبه در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر کشور در دیداری خانگی با باخت ۳ بر ۲ مقابل تیم سایپای تهران دومین شکست خود را رقم زد تا برای دومین بار متوالی تیم شکست‌خورده در ست پنجم لقب بگیرد.

در این دیدار که ۲ ساعت و ۲۵ دقیقه به طول انجامید، تیم شهرداری ارومیه در ست‌های اول و سوم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۲۰ به برتری رسید اما ست‌های دوم، چهارم و پنجم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۸ و ۱۵ بر ۱۳ به حریف خود واگذار کرد.

قضاوت این دیدار را «مرتضی اکرمی» با کمک «مهدی نویدی» بر عهده داشت و حمید حق‌بین و بهرام سلیمانی ناظران فدراسیون والیبال در این مسابقه بودند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه پنج‌شنبه هفته جاری /۱۶ آبان/ در خانه حریف میهمان تیم خاتم اردکان است.