مسئولان استانی توجه ویژه ای به فروش محصولات کشاورزی داشته باشند

حجت الاسلام سید مهدی قریشی امروز، ۳آبان در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه با بیان اینکه مشکل سیب استان هر ساله تکرار می شود و لازم است پایانه صادرات سیب در استان ایجاد شود گفت: مسئولان باید به صورت جدی و با مدیریت به بازاریابی محصولات کشاورزی بپردازند.

امام جمعه ارومیه با ابراز تاسف از عدم‌ مدیریت فروش محصولات کشاورزی و انباشت محصول در دست کشاورزان استان تصریح کرد: لازم است از وجود اساتید مجرب،نمایندگان مجلس و مسئولان برای حل مشکل کشاورزان استان استفاده شود.

وی با تاکید براینکه باید عدالت آموزشی در مدارس رعایت شود، گفت: باید همه دانش آموزان از وجود معلمان و مدارس خوب بهره مند شوند.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه آموزش و پرورش کشور نیازمند توجه بیشتری‌است، با تاکید بر اینکه بر آموزش و تربیت معلمان باید توجه شود یادآور شد: معلمان به عنوان الگوی خیل عظیمی از دانش آموزان هستند، لذا مسئولان آموزش و پرورش بر تربیت معلمان اهمیت ویژه ای قائل شوند.

وی بر لزوم مدیریت بر بارندگی‌ها توسط مسئولان تاکید کرد و گفت: مسئولان باید آسیبهای موجود را شناسایی و تدبیرهای لازم را برای مدیریت بحران احتمالی بیاندیشند.

امام جمعه ارومیه بر اهمیت قناعت در زندگی تاکید کرد و افزود: باتوجه به وجود مشکلات اقتصادی و تحریم ها در کشور، لازم است تمامی مسئولان و مردم قناعت کنند و از اسراف خودداری شود.

حجت الاسلام قریشی بر اهمیت زیارت قبور ائمه اطهار تاکید کرد و گفت: یکی از نعمتهای خدا وجود قبر امام رضا (ع) در کشور ماست،لذا باید از این نعمت نهایت بهره را برد و از زیارت قبور اهل بیت نباید غفلت کرد.

انتهای پیام