ارومیه برای برگزاری لیگ ملت های والیبال آماده شد
به گزارش تابناک آذربایجان غربی محمد حضرت پور در جمع خبرنگاران برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان را بهترین بستر برای جذب گردشگر دانست و عنوان کرد:  ارومیه2020«ارومیه شهر ایده ال برای گردشگری» نکته و قدرت  بارز و مهم برای معرفی شهر است که قطعا برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان  بهترین  بستر و ابزار برای معرفی ارومیه و تحقق شعار 2020 و جذب گردشگر  است.
 
وی بیان کرد: جهت استقبال شهر ارومیه برای برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال باید ارومیه هم از نظر زیر ساختی و هم ازنظر نرم افزاری به جهانیان  معرفی  می شد .
 
شهردار ارومیه عنوان کرد: فضای شهر ارومیه به ویژه ورودی های شهر جهت استقبال از مسابقات لیگ ملت های والیبال و معرفی ارومیه به جهانیان و توسعه صنعت گرشگری آماده شده است.
 
حضرت پور با اشاره به ساماندهی ورودی های شهر ارومیه جهت استقبال از مسابقات اظهار کرد: تعریض و ساماندهی ورودی و خروجی بزرگراه  بسیج  واقع در جاده سلماس در بیش از 5/2 کیلومترطول و تعریض باند با میانگین عرض 12 متر در حال تکمیل شدن است.
 
شهردار ارومیه با اشاره به احداث پیاده رو با عرض 5الی 7متر در این بزرگراه،  گفت: احداث پیاده رو شامل اجرای عملیات های خاکبرداری، خاکریزی، لایه رو سازی (زیر اساس، اساس و آسفالت )، جدول گذاری، پیاده رو سازی و جابه جایی تاسیسات (تیرهای برق، شبکه آب ، شبکه مخابرات ) است.
 
وی عنوان کرد:  بلوار ساوالان نیز به طول 1500 متر و عرض متوسط 4 متر ساماندهی شده است.
 
شهردار ارومیه اظهارکرد: عملیات ساماندهی و زیبا سازی در سایر ورودی ها چون برداشت آسفالت معیوب توسط دستگاه ویتکن (آسفالت تراش)  و اجرای آسفالت جدید در پل سوم خرداد ، تقاطع ابوذر اجرا شده است.

انتهای پیام