راهپیمایی روز قدس باید باشکوه‌تر از سال گذشته برگزار شود
راهپیمایی روز  قدس باید باشکوه‌تر از سال گذشته برگزار شود

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، محسن شکرنیا امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم راهپیمایی یوم‌الله روز جهانی قدس و مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با تاکید بر اهمیت برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه‌ها و راهپیمایی روز قدس، اظهار کرد: مردم آذربایجان‌غربی حمایت از مردم فلسطین را با حضور خود در خیابان‏‌ها نشان می‏‌دهند.

وی با اشاره به اینکه اقدامات مختلفی در راستای تبیین با شکوه روز قدس در استان انجام می‏‌گیرد، افزود: مکان اولیه تجمع راس ساعت ۱۱ صبح از میدان ولایت فقیه آغاز و در نهایت این مراسم به مصلا ختم می‌شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه هر چه به قله‌های پیشرفت نزدیک می‌شویم سختی کار بیشتر شده و باید تلاش خود را بیشتر کنیم، اذعان کرد: هرچه به عمر انقلاب اسلامی افزوده می‌شود به همان اندازه سختی‌ها بیشتر می‌شود و باید تلاش خود را در راستای پیروزی انقلاب بیشتر کنیم.

وی تصریح کرد: در کمیته برنامه‌های روز قدس علاوه بر افزایش کیفیت برنامه‌ها باید منویات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نسبت به سال‌های گذشته بیشتر عملی کرده تا دشمنان اسلام را ناامید و سرافکنده کنیم.

شکرنیا عنوان کرد: انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ پنجم حیات خود نهاد که اگر چه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند و اگر بخواهیم این پیشرفت تدوام داشته باشد و اسلام سربلند شود بیانیه دوم انقلاب را در جامعه نهادینه کنیم.

وی به برنامه‌های آتی راهپیمایی روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: مسئله آماده‌سازی سیستم صوتی چند روز قبل از راهپیمایی هماهنگ و آماده می‌شود و اگر حین برنامه مشکل برای سیستم صوتی بروز دهد آمادگی لازم برای حل آن صورت می‌گیرد و همچنین در برنامه‌های آتی سیستم صوتی را مجهز به کنترل از راه دور می‌شود.

شکرنیا با اشاره به حضور سخنران این مراسم از تهران تاکید کرد: مردم روزه‌دار و متدین آذربایجان‌غربی باید این مراسم را هرچه با شکوه‌تر برگزار کنند.