احداث شهربازی بزرگ تفرجگاه فنایی با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی در خوی

احداث شهربازی بزرگ تفرجگاه فنایی با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی در خوی
به گزارش خبرنگار تابناک آذربایجان غربی از خوی شهردار خوی گفت : استفاده از توان بخش خصوصی و سرمایه گذاری این بخش در خوی شکل گرفته است بطوری که با سرمایه گذاری این بخش شهربازی بزرگ تفرجگاه فنایی برای استفاده شهروندان و همچنین جذب مسافرین و گردشگران احداث میشود .

محرم اکبرزاده با اشاره به دیدار و گفتگوهای مختلف با سرمایه گذاران بخش خصوصی اظهار داشت : شهر خوی یکی از شهرهای کم نظیری است که با تنوع زمینه های تاثیر گذار در رشد و توسعه شهری ، پذیرای سرمایه گذاران مختلف در حوزه های متنوع فرهنگی رفاهی ، عمرانی ، خدماتی ، گردشگری و حتی صنعتی می تواند باشد.

شهردار خوی افزود : یکی از رویکردهای اصلی شهرداری در سال های اخیر تعریف پروژه های مختلف برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی و مشارکتهای مردمی بوده و با توجه به تسهیل سازی روند سرمایه گذاری و مشارک هچنین تنوع بخشی به خدمات ارائه شده زمینه حضور سرمایه گذران را در شهر خوی فراهم می سازد.

اکبرزاده اضافه نمود : با توجه به تعریف مولفه های موثر در جذب سرمایه گذار از سوی شهرداری، توسعه شهر خوی با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی وارد چشم انداز تازه ای شده و شهر خوی امروز پذیرای مشارکتهای بخش خصوصی برای رشد عمرانی ، فرهنگی ، رفاهی و گردشگری است.

وی تاکید کرد: با تلاش صورت گرفته از سوی مجموعه شهرداری و تدوین سیاست گذاری های لازم برای استفاده از توانمندیهای بخش خصوصی در تسریع روند توسعه شهر خوی در حوزه های مختلف و حمایت های شورای اسلامی شهر، امروز شاهد رغبت روزافزون سرمایه گذاران مختلف برای اجرای پروژه های سرمایه گذاری در شهر خوی هستیم.

شهردار خوی تصریح کرد: در حال حاضر پروژه های سرمایه گذاری در شهر خوی اجرا می شوند و یکی از مهمترین پروژه های خوی پروژه سرمایه گذاری سعدیه است که در بخش های خدماتی،رفاهی، تجاری و درمانی با مساحتی بیش از ۶۰۰۰۰ متر مربع، شاخص های جدیدی در حوزه ارائه خدمات به شهروندان و افزایش مولفه های فرهنگی ، تفریحی به شهر خوی تعریف خواهد نمود.

وی گفت: پروژه سرمایه گذاری باغ تاریخی دلگشا ( داغ باغی) نیز یکی از پروژه هایی است که با جذب سرمایه گذار و احداث این پروژه با تنوع خدمات و ایده های طراحی شده در این باغ نیز شاهد ارتقای فضاهای تفریحی، رفاهی خدماتی و گردشگری در شهر خوی خواهیم بود.

اکبرزاده افزود: تحول ایجاد شده در سیاست گذاریهای کلان شهرداری در تعریف و تدوین پروژه های کلان و سوق بخشیدن به سمت و سوی رونق اجتماعی و گردشگری و افزایش زمینه های رشد و ارتقای فرهنگی در کنار رشد عمرانی شهر در سالهای اخیر توانسته است در پذیرش ایده های نو و پروژه های سرمایه گذاری موثر در این رشد کلان شهری تاثیر گذار باشد.