برنامه های سفر رئیس جمهور در آذربایجان غربی

 

 
برنامه های سفر رئیس جمهور در آذربایجان غربی

 رییس جمهوری ساعت ۹ صبح دوشنبه در جمع مردم خوی سخنرانی می کند. استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دکتر حسن روحانی با آگاهی از پیشینه و نقش تاریخی شهرستان خوی، این شهرستان را به عنوان مقصد سفر انتخاب کرده اند، گفت: رییس جمهوری ساعت ۹ صبح دوشنبه /پس فردا/ در جمع مردم این شهرستان سخنرانی می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ، محمدمهدی شهریاری روز شنبه در نشست مشورتی دهیاران و بخشداران، شهرداران و روسای شوراهای شهرستان خوی افزود: یقین دارم که مردم خوی به دور از مسائل جناحی و حزبی، استقبال باشکوه و تاریخی از رییس جمهوری انجام می دهند و وحدت خود را به نمایش می گذارند.
وی اضافه کرد: رییس جمهوری روز دوشنبه در بدو ورود به آذربایجان غربی در ورزشگاه شهید چمران خوی حاضر می شود و در جمع پرشور مردم این شهرستان، مواضع کشور را در حوزه مسائل بین المللی و منطقه ای تبیین می کند.
وی ادامه داد: پس از حضور در جمع مردم، رییس جمهوری بیمارستان ۲۱۶ تخت خوابی امام خمینی (ره) خوی را افتتاح و چند طرح دیگر را نیز کلنگ زنی می کند.
استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: با حضور رییس جمهوری همچنین راه آهن مراغه – ارومیه، فاز توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه و چندین طرح درمانی بهداشتی و عمرانی نیز به بهره برداری می رسد.
حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه میهمان مردم آذربایجان غربی خواهد بود؛ در این سفر یکروزه، ۱۰ طرح بزرگ در حوزه های بهداشتی درمانی، گازرسانی، آبخیزداری، فرودگاه، راه آهن و نیروگاه سیکل ترکیبی با هزینه ۹ هزار و ۹۷۱ میلیارد ریالی افتتاح و ۲ طرح در بخش های آبخیزداری و گازرسانی روستایی به ارزش ۴۸۶ میلیارد ریال کلنگ زنی می شود.