انتصاب سرپرست دو دانشگاه صنعتی بیرجند و صنعتی ارومیه/ رییس دانشگاه ولیعصر رفسنجان ابقا شد

 

به گزارش تابناک آذربایجان غربی منصور غلامی، وزیر علوم طی احکام جداگانه محمدرضا شیدائی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه و سید حجت هاشمی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی بیرجند منصوب کرد.

در متن حکم وزیر علوم خطاب به سید حجت هاشمی آمده است:

"با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی بیرجند منصوب می‌شوید.

انتظار می‌‌رود با بهره‌‌‌مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت‌‌‌ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌‌ها و برنامه‌‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌‌‌المال و اعمال سیاست‌‌های موثر صرفه‌‌‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌‌گرایی، تقویت نظم و انظباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

همچنین وزیر علوم در نامه جداگانه ای از خدمات ناصر مهرشاد، رئیس سابق دانشگاه صنعتی بیرجند در زمان تصدی ریاست این دانشگاه قدردانی کرد.

در حکم انتصاب وزیر علوم خطاب به محمدرضا شیدائی نیز آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه منصوب می شوید.

انتظار می‌‌رود با بهره‌‌مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت‌‌ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌‌ها و برنامه‌‌‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌‌المال و اعمال سیاست‌‌‌های موثر صرفه‌‌‌جویی در هزینه‌‌ها، پرهیز از تجمل‌‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

 

وزیر علوم در نامه جداگانه‌‌ای از خدمات جعفر عبدالهی شریف، رئیس سابق دانشگاه صنعتی ارومیه در زمان تصدی ریاست این دانشگاه قدردانی کرد.

همچنین منصور غلامی در حکمی محمدعلی دهقان را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه ولیعصر رفسنجان ابقا کرد.

در این حکم آمده است: ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره ۱ ماده ۴ آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه ولیعصر رفسنجان ابقاء می‌شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب‌عالی و بر اساس اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترمو جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های مؤثری بردارید. 

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.