وزیر اطلاعات در ارومیه
وزیر اطلاعات امشب در سفر به آذربایجان غربی وارد ارومیه شد .
کد خبر: ۹۹۵۹۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۱ 22 September 2021

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در نخستین برنامه سفر خود به آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دیدار و گفتگو کرد.
وزیر اطلاعات در این دیدار گفت: دولت سیزدهم مصمم است تمام توان خود را در خدمت به مردم قرار دهد.
حجت الاسلام والمسلمین خطیب با اشاره به این که دشمنان در صدد ایجاد توطئه های مختلف برای اختلاف افکنی بین قومیت ها هستند افزود: تیز بینی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و از سویی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تمام توطئه های آنان را ناکام گذاشته است.
وی برقراری و ایجاد فضای امن برای ارائه خدمات دولت در زمینه های مختلف از جمله رونق اقتصادی در راستای جهش تولید را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: امنیت پایدار می تواند زمینه را برای خدمت گزاری هر چه بیشتر فراهم کند.
وزیر اطلاعات همدلی، همراهی و هم افزایی بین همه اقشار را در آذربایجان غربی مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: در این استان تمام ادیان اقوام مذاهب و همه اقشار باید بتوانند از مواهب موجود به صورت یکسان بهره مند شوند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز در این دیدار رضایت الهی را در گرو خدمت صادقانه به مردم دانست و گفت: با توجه به ظرفیت های آذربایجان غربی می طلبد که دولت سیزدهم. توجه ویژه ای بدان داشته باشد.
حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان این که آذربایجان غربی رنگین کمان مذاهب و ادیان است که با یک وحدت مثال زدنی در کنار یکدیگر زندگی می کنند افزود: مردم بصیر استان وحدت خود را در برابر توطئه های مختلف حفظ کرده اند که امیدواریم با تمهیدات دولت این یکپارچگی افزایش یابد.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار