فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری جوان ۲۶ ساله با بیش از ۲هزار میلیارد ریال کلاهبرداری با عنوان سبدگردان بورس، خبر داد.
کد خبر: ۹۷۵۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۳ 03 July 2021

به گزارش تابناک آرذبایجان غربی، سردار  خرم نیا گفت : در پی  شکایتهای متعدد و ارجاع پرونده‌هایی به پلیس در خصوص کلاهبرداری از تعدادی از شهروندان  در قالب سبد گردان بورس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان  میاندوآب  قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فردی با هویت معلوم اقدام به فریب و جذب منابع نقدی هزار و ۵۰۰ نفر در قالب سبد گردان بورس به مبلغ ۲هزار میلیارد ریال در شهرهای قم، تهران، تبریز و... با وعده پرداخت مبلغ ۶۰۰ هزار ریال سود نقدی ماهانه به ازای هر ۱۰ میلیون ریال، کلاهبرداری و سپس با خاموش کردن گوشی و عدم پاسخ به تماس ها، متواری شده است.

 

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: با اقدامات فنی و اطلاعاتی به عمل آمده، در نهایت ماموران انتظامی شهرستان با اشرافیت کامل بر موضوع ضمن هماهنگی با مقام قضائی وی را که جوانی ۲۶ ساله بود، در یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس شهرستان دلالت دادند.

 

سردار خرم نیا در پایان با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی در این خصوص همچنان ادامه دارد؛ به افراد کلاهبردار و سودجو هشدار داد پلیس با هرگونه سوء استفاده از اعتماد مردم برخورد قانونی خواهد کرد و به شهروندان توصیه کرد در صورت برخورد با این گونه موارد؛ پلیس را هرچه سریع تر در جریان قرار دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار