شهریاری استاندار آذربایجان غربی در خوی گفت : شهرستان خوی به یکی از قطب های معدنی کشور تبدیل می شود
کد خبر: ۹۲۵۱۴۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴ 18 December 2020

به گزارش تابناک آذربایجان غربی از خوی، در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی خوی محمد مهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی در محل تقاطع غیرهمسطح آیت الله خوئی(ره) با قدردانی از اهتمام مدیریت شهری خوی و وحدت مدیران این شهرستان برای آبادانی هر چه بیشتر و جذب سرمایه گذاری گفت : یکی از سیاست های جدی مدیریت استان حمایت از برنامه های توسعه محور مدیریت شهری است .
شهریاری گفت : شهرستان خوی به یکی از قطب های معدنی کشور تبدیل می شود.
وی با اشاره به ظرفیت های جدید شناسایی شده در بخش معدنی شهرستان خوی اظهار داشت : با اکتشافات صورت گرفته ذخایر مناسبی از طلا، مس و سنگ های معدنی با ارزش در نقاط مختلف شهرستان شناسایی شده که با سرمایه گذاری شرکت های بزرگ سرمایه گذاری شاهد شکوفایی در این بخش خواهیم بود.
وی افزود: با افتتاح پروژه های درمانی و عمرانی در چند سال اخیر در شهرستان خوی و اکتشافات صورت گرفته معدنی انتظار می رود در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در توسعه خوی باشیم.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: با اهتمام دولت از شمال تا جنوب استان تبدیل به کارگاه عمرانی شده و بهبود زیرساخت های ارتباطی از جمله اتفاقات خوبی است که شاهد تحقق آن هستیم.
شهریاری گفت: تا پیش از پایان کار دولت پروژههای فاخر زیست محیطی از جمله تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه، تالار مرکزی ارومیه و چند پروژه بیمارستانی و تولیدی به بهره برداری می رسد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار