با حضور سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان 18 پروژه عمرانی محرومیت زدایی در شهرستان چالدران به بهره برداری رسید.
کد خبر: ۸۶۶۸۳۳
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳ 24 June 2020

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، این طرحها با هدف محرومیت زدایی، پیشرفت و آبادانی و ارائه خدمات بهتر به مردم این شهرستان در مناطق شهری و روستایی چالدران احداث شده است.

سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان گفت:این پروژه ها از پروژه 500 واحد مسکن مددجویی استان است که از اعتبارات قرار گاه حمزه سیدالشهدا، سپاه شهدای استان و چالدران بر اساس قرار داد مابین کمیته امداد امام (ره) استان ساخته شده است.

سرهنگ نقشی فرمانده سپاه چالدران گفت: 5 مورد از این طرح های عمرانی با هدف محرومیت زدایی در زمینه های کشاورزی و ورزشی با اعتبار بیش از 10 میلیارد ریال در شهرستان چالدران به بهره برداری رسید. 

همچنین با حضور فرمانده سپاه شهدای استان 250 بسته معیشتی در قالب کمک های مومنانه بین افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا در این شهرستان توزیع شد. 

سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان گفت: تا کنون در استان بیش از 370 هزار بسته معیشتی توزیع شده است که سهم شهرستان چالدران در خصوص توزیع بسته های معیشتی نزدیک به 6 هزار بسته است. 

بازدید از طرحهای عمرانی معاونت مهندسی سپاه چالدران و تجلیل از مدافعان عرصه سلامت از جمله دیگر برنامه سفر یک روزه فرمانده سپاه شهدای استان به شهرستان چالدران بود.

با بهره برداری از این طرحها بیش از 500 خانوار شهری و روستایی از مزایای آنان بهره مند شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار