مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: وظیفه بسیار سنگینی بر عهده روابط عمومی‌ها وجود دارد چرا که نمود عملکردهای سازمان‌ها بر عهده روابط عمومی است.
کد خبر: ۸۵۲۳۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹ 19 May 2020

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، دیدار و گفتگوی اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان غربی و جمعی از مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان به میزبانی شرکت توزیع و در محل آمفی تئاتر شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برگزار شد.
اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در این جلسه با تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی بیان کرد: وظیفه بسیار سنگینی بر عهده روابط عمومی‌ها وجود دارد چرا که نمود عملکردهای سازمان‌ها بر عهده روابط عمومی است.
وی خاطرنشان کرد: امروزه روابط عمومی یک دانش پیچیده و حیاتی برای سازمان‌ها است و از ارکان اطلاع رسانی سازمان فراتر رفته و مدیریت ارتباط با مشتریان یا مردم از وظایف روابط عمومی‌هاست.
حسن‌بکلو اشاره کرد: به فصل گرما و فصل پیک مصرف برق نزدیک می‌شویم که نیازمند کمک سازمان‌ها در مدیریت مصرف و گذر از پیک امسال هستیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اظهار کرد: یکی از مصادیق اهمیت تلاش‌های روابط عمومی همکاری و هم‌راستاسازی مردم برای مدیریت مصرف برق است.

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی دارای انضباط، چشم انداز مشخص و برنامه ریزی دقیق است
.
اسکندر خنجری معاون روابط عمومی و تشریفات استانداری آذربایجان غربی بیان کرد: ۳ فاکتور اخلاق، حرفه‌ای گری و نگاه علمی در روابط عمومی‌ها بسیار مهم است؛ روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در فعالیت‌های خود دارای انضباط، چشم انداز مشخص و برنامه ریزی دقیق است همچنین پروژه‌های فاخری که در این شرکت انجام شده به خوبی با تعاملات خوب این شرکت با رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شده است.
وی تصریح کرد: شرایط شیوع کرونا چالش عمده‌ای برای روابط عمومی‌ها نیز ایجاد کرد تا به صورت ویژه از ارتباطات الکترونیک استفاده کنند و از شیوه‌ها و ابزارهای نوین هر چه بیشتر بهره بگیرند، صنعت آب و برق و به ویژه شرکت توزیع نیروی برق استان در بحث اطلاع رسانی بسیار خوب عمل کرده است.
خنجری با بیان اینکه نقش روابط عمومی‌ها همواره به دلیل اصالت خبر بسیار مهم و حیاتی است، افزود: اگر چرخ دنده‌ها خوب کار کنند تصویر زیبایی از سازمان‌ها ارائه می‌شود، روابط عمومی منجی سازمان نیست قرار نیست کسری‌ها و کمبودهای عملکرد واحدهای مختلف توسط روابط عمومی جبران شود بلکه نیاز به عملکرد مطلوب همه واحدها است.
همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی، اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با اهدای لوح‌های تقدیری از زحمات همکاران دفاتر روابط عمومی صنعت آب و برق آذربایجان غربی تجلیل کردند.
گفتنی است در این مراسم از زحمات داود صالح نمدی مدیر اسبق دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قدردانی شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار