کد خبر: ۸۴۲۲۲۷
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴ 26 April 2020

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، پیش از گسترش خدمات غیرحضوری برای انجام امور مربوط به شرکت برق مشترکین مجبور به مراجعه حضوری به مدیریت های توزیع برق بودند اما با گسترش زیرساخت های لازم و تغییر شکل ارائه خدمات، بیش از ۲۳ خدمت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در بستر وب ارائه می شود.
با گسترش شیوع ویروس کرونا و لزوم اجتناب از ترددهای غیرضروری فرصتی فراهم شده است تا با معرفی خدمات غیرحضوری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی امکان بهره مندی عموم مردم از این خدمات فراهم شود.
یکی از خدمات غیرحضوری حوزه معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی که در بستر وب ارائه می شود، تغییر نام صاحب اشتراک است. پس از خرید و فروش قطعی ملک مسکونی یا تجاری، آخرین مالک می تواند درخواست کند که صورتحساب ها با نام خود شخص صادر شوند.
بنابراین گزارش، مالکین می توانند با ارائه اسناد رسمی یا احکام قانونی و یا اسناد مثبته دیگر(از جمله قولنامه رسمی، تعهدمحضری، تقاضای مالک انشعاب) که مورد تایید شرکت باشد پس از احراز هویت، تقاضای تغییرنام مشترک را بنماید که این اقدام پس از آزمایش و کنترل وسایل اندازه گیری امکان پذیر خواهد بود.
مشترکین برای دریافت خدمت تغییر نام مشترک می توانند به آدرس وب سایت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به آدرس www.waepd.ir مراجعه کرده و از طریق میز خدمت الکترونیک به خدمات درخواستی دسترسی پیدا کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار