مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی:
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی گفت: خیرین، سازمانهای مردم نهاد و گروه های مختلف مردمی ۲۵ میلیارد تومان در قالب های مختلف برای مقابله با کرونا کمک کرده اند که ۱۴ میلیارد این کمک ها به واحد های سلامت محور تخصیص یافته است.
کد خبر: ۸۳۷۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵ 09 April 2020

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، سید هادی طباطبائی امروز پنجشنبه در جلسه کارگروه ساماندهی مشارکت های مردمی در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با اشاره به برگزاری جلسات مختلف به منظور ساماندهی و هم افزایی گروه های مختلف مردمی برای مقابله با کرونا تصریح کرد: اقدامات خوبی توسط اقشار مختلف مردم برای مقابله با کرونا انجام گرفته که در برخی محلات پرخطر باعث کاهش شیوع ویروس کرونا شده است‌.

وی با قدردانی از وفاق اجتماعی شکل گرفته برای کمک به بخش سلامت و درمان افزود: برای دستیابی به نتایج مطلوب و پرهیز از موازی کاری به وحدت رویه در قالب ساماندهی مشارکت های مردمی نیاز داشتیم و این امر با تشکیل کمیته مربوطه صورت می گیرد.

طباطبایی آموزش و آگاهسازی، افزایش تاب آوری شهروندان، کمک به خرید اقلام پزشکی مورد نیاز و حمایت از اقشار آسیب دیده را از جمله اولویتهای مشارکت مردمی برشمرد.

در این جلسه مدیران دستگاه های حمایتی، سازمانهای مردم نهاد و گروه های مردمی دیدگاهها و راهکارهای خود در خصوص انسجام بخشی به فعالیتهای خیرخواهانه مرتبط با کرونا را بیان نمودند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار