مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: در ایام نوروز 478 نفر از جهادگران شرکت توزیع نیروی برق استان با تلاش های شبانه روزی به مردم خدمت کردند.
کد خبر: ۸۳۶۱۲۹
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵ 04 April 2020

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در خصوص فعالیت اکیپ‌های اجرایی این شرکت در ایام تعطیلات نوروزی گفت: ۴۷۸ نفر از همکاران تلاشگر شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در قالب ۲۰۸ اکیپ به‌صورت شبانه روز در ایام نوروز امسال مشغول خدمات رسانی به مردم شریف استان بودند.
وی افزود: تلاشگران صنعت برق همیشه بیدار در ایام نوروز ضمن رعایت موارد بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بخش‌های اتفاقات، عملیات، تعمیرات و روشنایی معابر به صورت شبانه روزی مشغول پایش و کنترل وضعیت شبکه بودند تا در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی در کمترین زمان ممکن جهت رفع مشکل پیش آمده در محل حضور بهم برسانند.
حسن‌بکلو خاطر نشان کرد: مرکز دیسپاچینگ و فوریت‌های شرکت توزیع نیروی برق به صورت تمام وقت در این ایام فعال بوده و پاسخگویی ۲۴ ساعته از طریق سامانه تلفنی ۱۲۱ نیز در ایام تعطیلات انجام شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تصریح کرد : در راستای اهداف دولت الکترونیک و به منظور کاهش نیاز به مراجعه حضوری، این شرکت امکان ارائه خدمات برق رسانی اعم از تغییر نام، فروش انشعاب، صدور قبض المثنی(تسویه بدهی)، سوابق مصرف و صورتحساب، سوابق پرداخت صورتحساب، مشاهده صورتحسابها، پرداخت از طریق سایت شرکت، پرداخت از طریق psp ها و از طریق تلفن بانک، اعلام کارکرد توسط مشترک را به صورت غیر حضوری و از طریق سایت شرکت به آدرس www.waepd.ir فراهم نموده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار