نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی؛
نماینده ولی فقیه در استان پیروز اصلی انتخابات را ملت بزرگ ایران اسلامی دانست و تصریح کرد:نباید مسائل قومیتی را در انتخابات مطرح کنیم.
کد خبر: ۸۲۴۸۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳ 21 February 2020
به گزارش تابناک آذربایجان غربی، حجت الاسلام و المسلمین قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان این که ملت بزرگ ایران اسلامی در طول چهل سال گذشته در تمامی صحنه‌های دفاع از نظام اسلامی حضوری گسترده داشته اند گفت: امروز نیز مردم سلحشور کشور افتخاری دیگر در تاریخ این مرز و بوم ثبت می‌کنند.
 
نماینده  ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه  بااشاره به تحریم‌های چهل ساله دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور پرشور خود در انتخابات نشان می‌دهند که این فشار‌های سیاسی و اقتصادی تاثیری در اراده آن‌ها ندارد.
 
وی خاطرنشان کرد: این حضور آگاهانه و با بصیرت در صحنه‌های مختلف در هیچ جای جهان وجود ندارد و رسانه‌های عمومی وظیفه دارند این عظمت را به سراسر دنیا مخابره کنند.
 
نماینده ولی فقیه در استان گفت: هر یک از نامزد‌ها که رای بیاورند شکر کنند که توفیق خدمتگزاری پیدا کرده اند و آن‌هایی که رای هم نیاوردند نباید ناراحت شوند چرا که مسئولیت سنگینی از دوششان برداشته شده است.
 
امام‌جمعه ارومیه افزود: باید بعد از انتخابات بین نامزد‌های انتخاباتی همدلی و وفاق وجود داشته باشد و آن‌هایی که رای نیاورده اند به افراد منتخب کمک فکری دهند.
 
حجت الاسلام و المسلمین قریشی همچنین با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رجب گفت: در ماه رجب در‌های رحمت الهی به روی بندگان باز است و این ماه آمادگی برای ورود به ماه مبارک رمضان محسوب می‌شود.
 
وی افزود: باید لحظه لحظه این ماه عزیز را برای انجام اعمال عبادی قدر بدانیم.
 
امام جمعه ارومیه همچنین در رابطه با حقوق اعضای خانواده نسبت به یکدیگر گفت: باید همه اعضای خانواده در مقابل یکدیگر مسئولیت پذیر باشند.
 
یکی از نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری نیز به عنوان سخنران قبل از خطبه‌های نماز جمعه ارومیه با اشاره به این که از اول انقلاب تمام مسئولان این نظام الهی با رای مستقیم و غیر مستقیم مردم انتخاب شده اند گفت: شرکت در انتخابات لبیک گویی به ندای رهبر معظم انقلاب است و در واقع تداوم جمهوری اسلامی ایران با حضور گسترده مردم امکان پذیر است.
 
حجت الاسلام والمسلمین دیرباز افزود: شرکت گسترده مردم در انتخابات نشان از عجز دشمنان در برابر ایستادگی ملت بزرگ ایران اسلامی و افول استکبار جهانی خصوصا آمریکاست.
 
وی همچنین از اقدامات صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در پوشش مناسب حضور مردم در صحنه انتخابات قدردانی کرد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار