امام جمعه خوی گفت:تقویت ظرفیت‌ها از محور‌های کلی بیانیه گام دوم است.
کد خبر: ۸۱۷۰۰۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳ 24 January 2020
به گزارش تابناک آذربایجان غربی، حجت الاسلام سید رضی شکوری امام جمعه خوی  در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بعد از توصیه نماز گزاران به رعایت کردن تقوا بااشاره به مناسبت‌های هفته جاری در زمینه انتخابات پیش روی مجلس گفت: تاریخ انقلاب اسلامی نشان می‌دهد استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در تمامی حوادث و اتفاقات مهم نظام جمهوری اسلامی نقش آفرینی کرده و تا توانسته به ملت ایران آسیب رسانده است.
 
او ادامه داد:آمریکا در نوع انتخابات تلاش کرده بوسیله عوامل خود و انسان‌های غافل و پیرو هوای نفس نقش آفرینی مردم را زیر سوال ببرد.
 
شکوری در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد وگفت:ایشان درمورد انتخابات به مردم ومسئولین هشدارداده است که، هوشیاری نسبت به بحران سازی مصنوعی دشمن، مواظبت از اخلال ایادی دشمن در انتخابات، پرهیز از اتهام زنی به افراد رد صلاحیت شده، مراقبت از به قدرت رسیدن خود باختگان در مقابل غرب، جلوگیری از انشقاق و اختلاف پس از انتخابات، پرهیز از ناامید کردن مردم از شرکت در انتخابات توجه داشته باشند.
 
حجت الاسلام شکوری در ادامه مروری بر بیانیه گام دوم اظهار داشت: محور‌های کلی بیانیه گام دوم را می‌توان، دستاورد‌های کلان، ظرفیت‌های موجود، وظایف و مأموریت‌ها خلاصه و تبیین کرد.

اودر ادامه به وظایف و رسالت‌های این سه محور اشاره کردوگفت:  حفظ و نگهداری دستاوردها، شناسایی و تقویت ظرفیتهاو محقق ساختن مأموریتهاازجمله و وظایف و رسالت‌های سنگین این سه محور می‌باشندکه بردوش ما می‌گذارد.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار