امام جمعه اهل‌سنت ارومیه با تاکید بر مقابله جهان اسلام با قدرت‌های بزرگ استکباری گفت: بیگانگان در پی اختلاف‌افکنی بین ممالک اسلامی هستند در حالی که اتحاد و یکدلی مسلمانان، سبب قدرت‌نمایی جهان اسلام می‌شود.
کد خبر: ۷۶۴۰۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱ 19 July 2019

به گزارش تابناک آذربایجان غربی ماموستا عبدالقادر بیضاوی امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه اهل‌سنت ارومیه با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات اظهار کرد: همه فرایض مانند نماز، روزه، حج و زکات که خداوند متعال آن را بر مسلمانان واجب کرده، براساس حکمت است.

وی تصریح کرد: مسلمانان باید اعمال عبادی خود، به خصوص نماز را به جای آورده و به یکدیگر کمک کنند و با هم باشند تا رضایت الهی را کسب کنند.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه با تاکید بر مقابله جهان اسلام با قدرت‌های بزرگ بیان کرد: بیگانگان در پی اختلاف‌افکنی در بین ممالک اسلامی بوده و متاسفانه موفق نیز شده‌اند بنابراین پیروان مذاهب اسلامی باید بیش از پیش با یکدیگر متحد بوده و از اختلاف و درگیری اجتناب کنند.

وی مسلمانان را به اتحاد دعوت کرد و افزود: مقاومت رمز پیروزی مسلمانان در مقابل دشمنان است و اتحاد و یکدلی آنان، سبب قدرت‌نمایی جهان اسلام می‌شود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار