​شرکت اپل به تازگی تعدادی از ایموجی‌های جدید طراحی شده برای سیستم عامل‌های اختصاصی خود را آماده معرفی و انتشار به صورت عمومی کرده است. ایموجی‌های 2019 آی او اس بر اساس طراحی یونیکد 12 آماده طراحی و عرضه شده‌اند.
کد خبر: ۷۶۴۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵ 19 July 2019

ایموجی‌های جدید ارائه شده در یونیکد 12 شامل 59 کاراکتر جدید به همراه 75 متغیر مختلف است که در مجموع شامل 230 ایموجی می‌شوند. اپل در طراحی این مجموعه تصاویر متغیرهای نژادی، ملیتی و موارد دیگر را در نظر گرفته است و تمامی تصاویر مختلف را برای استفاده روزمره در تصاویر گوناگون آماده کرده است. 

 ایموجی های جدید در راه هستند + تصاویر

 در این مجموعه تصاویر که مناسبت روز جهانی ایموجی منتشر شده، حیواناتی نظیر اورانگوتان، فلامینگو، راسو و تنبل سه انگشتی به همراه برخی خوراکی‌ها و میوه‌ها نظیر سیر، کره، فلافل، پیاز، صدف، تکه‌های یخ و موارد دیگر نیز آماده طراحی شده است.

علاوه بر این، در این مجموعه برخی از تصاویر مربوط به افراد با توانایی‌های خاص نیز آماده عرضه شده است. تصاویر مربوط به گوش دارای سمعک، افراد سوار بر صندلی چرخ‌دار، عصای سفید و موارد دیگر نیز آماده عرضه شده است.

برخی از تصاویر مربوط به لباس غریق نجات، لباس آتش نشان، اسباب بازی یویو، ساز بانجو، کایت و چتر سوار و موارد دیگر نیز در این مجموعه آماده ارائه شده است. 

 

 ایموجی های جدید در راه هستند + تصاویر

طراحان یونیکد در کنار طراحان شرکت اپل همواره در تلاش بوده‌اند تا از طریق ایموجی‌های جدید بتوانند امکانات بهتری را برای برقراری ارتباط میان کاربران ایجاد کنند. این فرایند در نهایت منجر به آن شده که ایموجی‌های جدید بیانگر احساسات تمامی افراد در جوامع باشند و کاربران به راحتی بتوانند از طریق آن به صورت ویژه و منحصر به فردتر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

 

 

 ایموجی های جدید در راه هستند + تصاویر

این ایموجی‌ها قرار است در آی او اس 13، مک او اس کاتالینا و دیگر نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های اختصاصی شرکت اپل آماده ارائه به عموم کاربران شوند.

برچسب ها: ایموجی ، اپل
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار