فرماندار سلماس گفت:باید جلب مشارکت و رضایتمندی مردم در مراجعه به شهرداری ها مورد توجه قرار گیرد .
کد خبر: ۷۶۳۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸ 18 July 2019

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، مرتضی اصغری در مراسم تودیع و معارفه شهردار تازه شهر گفت:شهرداری نهادی است که در طول تاریخ 112ساله ازایجادان، مردم از بدو تولد تامرگ باآن سروکاردارند وازهمین جهت باید جلب مشارکت و رضایتمندی مردم در مراجعه به این نهاد موردتوجه قراربگیرد .

وی گفت: تازه شهر سابقه بلندی در تاریخ دارد و مردم ان به غیرت وشرافت ونجابت معروفند اما امروز که 60سالگی شهرشدن تازه شهر است، این شهر انطور که باید ارتقا و پیشرفت نداشته است .

اصغری بیان کرد: مردم خود باید بیشترین کمک را به پیشرفت وتوسعه شهر بکنند که افزایش جمعیت دراین راستا درتخصیص اعتبارات و امکانات بیشتر از آیتم های مهم است.

فرماندار سلماس خاطرنشان کرد: شهرداریها باید با برنامه ریزی از ظرفیت های قانونی مصوب در قانون برای درامدزایی استفاده کنند و کاهش هزینه های و تعریف منابع جدید درامدزایی  مورد توجه شهرداران قرار گیرد .

اصغری تصریح کرد: در حوزه توسعه اجتماعی باید نگاه ویژه به شهروند داشته باشیم وتکریم شهروند وخدمت رسانی هرچه بهتر به مردم راسرلوحه کار خود قرار دهیم .

وی بیان کرد: توجه به استانداردسازی جایگاه CNG تازه شهر،اتمام پروژه های نیمه تمام وتسویه بدهی های شهرداری ازجمله مواردی است که شهردارجدید باید بدان توجه ویژه داشته باشد .

 در این مراسم از خدمات اقایان رضا مسلمی و سعید مقدم قدردانی شده و امیر تقی زاده بعنوان شهردار جدید تازه شهر منصوب شد. 


انتهای پیام

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار