ارومیه در سه روز میزبانی خود از مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها به نحو احسن عمل کرد و درخشش کم نظیر ملی‌پوشان والیبال شادی و نشاط را به ایران و ارومیه ارمغان آورد.
کد خبر: ۷۵۴۶۹۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱ 17 June 2019

تماشگران دیروز در ارومیه حماسه آفریدند
دیروز، روز پایانی هفته سوم مسابقات لیگ ملت‌ها در ارومیه برگزار شد، ارومیه سه روز پر حاشیه، جذاب و دیدنی از مسابقات ملت‌های والیبال را میزبانی کرد.

در گزارش پیش رو، حواشی و اتفاقات آخرین روز از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال را می‌خوانیم:

ساعت ۸: ارومیه تا صبح بیدار بود، بعد از پیروزی روز گذشته تیم والیبال ایران، صدای سوت و شادی عشاق والیبال تا پاسی از شب شنیده می‌شد.

۸:۵۰:«ویکتور کونتائف» بازیکن تیم ملی والیبال روسیه با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام و توییتر خود، برای تیم ملی کشورش در دیدار امروز آرزوی موفقیت کرد.

۹:۴۵: هنوز در برخی از نقاط شهر صدای شیپور و بوق و شادی به گوش می‌رسد، این صداها در اطراف ورزشگاه بیشتر از سایر نقاط شهر است.

۱۰:۳۰: صفحه رسمی والیبال کانادا در اینستاگرام با انتشار عکس دسته جمعی از بازیکنان تیم ملی این کشور، برایشان آرزوی موفقیت کرد.

ساعت ۱۱: داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، وزارت ورزش و جوانان و چند نفر از بازیگران سینما و تلویزیون از تماشاگران ویژه دیدار ایران و روسیه خواهند بود.

۱۱:۲۰: اتوبوس حامل بازیکنان لهستان به ورزشگاه رسید.
تماشگران دیروز در ارومیه حماسه آفریدند

۱۱:۵۰: شور و شوق مشتاقان والیبال چشم‌نواز است، نزدیک به ۸۰۰ هوادار چند ساعت پیش از مسابقات در مقابل ورزشگاه حضور دارند.

ساعت ۱۲: خبرهای عجیب و غریبی درباره فروش بلیط مسابقات در بازار سیاه در حال پخش است، خبرنگار فارس در گفت‌و‌گو با یکی از هواداران متوجه شد دلالی و خرید و فروش بلیط مسابقات در اطراف ورزشگاه وجود دارد.
تماشگران دیروز در ارومیه حماسه آفریدند

۱۲:۱۵: در‌های ورزشگاه به روی تماشاگران باز می‌شود، یک‌هزار تماشاگر بلیط در دست در حال ورود به ورزشگاه غدیر هستند.

۱۲:۲۰: اتوبوس حامل بازیکنان لهستان به ورزشگاه می‌رسد، دلیل تاخیر نسبتا زیاد ترافیک سنگین مسیر هتل تا ورزشگاه اعلام می‌شود.

ساعت ۱۳: یکی از پایگاه‌های خبری مدعی می‌شود سرمربی لهستان از نحوه میزبانی مسابقات ناراضی بوده و  این خبر به‌صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده است.
تماشگران دیروز در ارومیه حماسه آفریدند

۱۳:۳۰: سه هزار نفر در سالن حضور دارند و نزدیک ۵۰۰ تماشاگر نیز خارج از ورزشگاه هستند.
۱۴:۳۰: موسیقی‌های شاد برای تماشاگران در حال پخش شدن است، با وجود ممانعت از ورود پرچم‌هایی غیر از پرچم ایران، پرچم‌های قرمز رنگ بسیاری منقش به نام ارومی وارد ورزشگاه شده است.

۱۴:۴۰: دو تیم در میان تشویق بی امان تماشاگران برای گرم کردن به زمین مسابقه می‌آیند.

۱۵:۳۰: رقابت دو تیم کانادا و لهستان آغاز می‌شود؛ هر دو تیم بازی روز گذشته خود را واگذار کرده‌اند و این بازی برای هر دو تیم حیثیتی محسوب می‌شود.
تماشگران دیروز در ارومیه حماسه آفریدند

ساعت ۱۶: تشویق هواداران کمی به نفع تیم کانادا است.
۱۶:۲۰: اتوبوس حامل بازیکنان تیم ملی ایران با استقبال عاشقان والیبال و در میان سوت و تشویق و شادی بیش از چهار هزار تماشاگر پشت درهای سالن وارد ورزشگاه می‌شود.

۱۶:۳۰: اتوبوس حامل بازیکنان تیم ملی والیبال روسیه وارد ورزشگاه می‌شود.

 

۱۷:۱۰: تیم ملی لهستان در رقابت با تیم ملی والیبال کانادا پیروز از زمین خارج می‌شود، تماشاگران ایستاده در حال تشویق هر دو تیم هستند.

۱۷:۲۰: برخلاف دو دیدار گذشته، ورود و خروج تماشاگران دو دیدار به خوبی انجام نمی‌شود، برخی هواداران از تجمع بیش از اندازه در مقابل درب‌ها معترض هستند.

ساعت ۱۸: بیش از پنج هزار تماشاگر برای دیدار در سالن حضور دارند، همچنین هشت هزار هوادار نیز در بیرون از ورزشگاه هستند.

۱۸:۲۵: مسوولان امنیت متوجه نمی‌شوند و یک جیمی جامپ در کنار ملی‌پوشان ایران سرود کشور را می‌خواند.

۱۸:۳۰: دیدار حساس دو تیم ایران و روسیه آغاز می‌شود، هر دو تیم برای صدرنشینی میجنگند.

ساعت ۱۹: بیش از سه هزار نفر در بیرون از ورزشگاه هستند، برخی از آنها با وجود داشتن بلیط بازی موفق به ورود به ورزشگاه نشدند.

۱۹:۳۰ بیش از هفت هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند؛ تشویق بی‌امان تماشاگران سالن را به لرزه درآورده است.

ساعت ۲۰: ایران به راحتی قهرمان دوره گذشته جهان را به زانو در می‌آورد، ایران ۳ روسیه صفر.

۲۰:۱۵: ارومیه غرق در شادی است؛ تیم ملی ایران شادی را به کشور ارمغان آورده، سهم ارومیه در این شادی غیر قابل وصف است، ارومیه همراه با تیم ملی والیبال پرش بلندی در تاریخ والیبال خود به ثبت رساند، شادی و هیاهو در ارومیه کر کننده است.

ارومیه تا صبح غرق در شادی خواهد بود، میزبانی ارومیه از والیبال لیگ ملت‌ها مشکلات روزمره مردم را به فراموشی سپرد.

ایران مچکریم، والیبال مچکریم، شور و شادی مردم ارومیه غیر قابل توصیف است...

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار