نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در ارومیه گفت: امسال نوزده هزار و ۸۴۷ داوطلب آزمون کارشناسی ارشد در استان آذربایجان‌غربی شرکت می کنند.
کد خبر: ۷۵۳۳۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۲ 12 June 2019

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، علیرضا مظفری با اشاره به اینکه از این تعداد ده هزار و ۸۳۰ نفر آقا و ۹ هزار و ۱۷ نفر خانم هستند افزود: آزمون کارشناسی ارشد در چهار حوزه ارومیه، خوی، میاندوآب و مهاباد در صبح و بعد از ظهر پنجشنبه ۲۳ خرداد و صبح جمعه ۲۴ خرداد ماه برگزار می شود.

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه با اشاره به اینکه توزیع کارت ورود به آزمون کارشناسی ارشد از دیروز آغاز شده گفت: داوطلبان به اطلاعات مربوط به ساعت و حوزه آزمون و همچنین مشخصات خود دقت کنند و در صورت مغایرت می توانند به پردیس شهر دانشگاه ارومیه، باجه رفع نقص در روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته مراجعه نمایند.

مظفری ادامه داد: در شهرستان ارومیه با توجه به فاصله ۱۱ کیلومتری حوزه آزمون از شهر، داوطلبان زمان خود را دقیق تنظیم کنند تا قبل از بسته شدن دربها بتوانند با خیال آسوده وارد حوزه آزمون شوند.

آزمون کارشناسی ارشد ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲ و ۱۴:۳۰ تا ۱۹:۳۰ پنج‌شنبه ۲۳ خرداد و ۷:۳۰  تا ۱۲ جمعه ۲۴ خرداد برگزار خواهد شد.<meta name="title" content="تابناک ارومیه">
<meta name="description" content="اخبار آذربایجان غربی ، اخبار ارومیه ، اخبار ایران و جهان">
<meta name="keywords" content="ارومیه، آذربایجان غربی،اخبار،آخرین خبر،جدیدترین اخبار">
<meta name="robots" content="index, follow">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<meta name="language" content="English">

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار