کد خبر: ۷۴۸۳۷۷
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷ 25 May 2019

تصاویری از ماشین لوکس و لاکچری محمدرضا خانزاده بازیکن پیشین باشگاهپرسپولیس و کنونی الاهلی در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

خانزاده ؛ تصاویری از ماشین لوکس و لاکچری محمدرضا خانزاده بازیکن پیشین باشگاه پرسپولیسخانزاده ؛ تصاویری از ماشین لوکس و لاکچری محمدرضا خانزاده بازیکن پیشین باشگاه پرسپولیسخانزاده ؛ تصاویری از ماشین لوکس و لاکچری محمدرضا خانزاده بازیکن پیشین باشگاه پرسپولیس

البته به تازگی خانزاده ماشین خود را رنگ آمیزی عجیب و غریبی کرده است که مشخص نیست با توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی چگونه می خواهد با این ماشین در سطح شهر تردد کند چرا که رنگ ماشین با سند مالکیت مطابقت ندارد.

خانزاده ؛ تصاویری از ماشین لوکس و لاکچری محمدرضا خانزاده بازیکن پیشین باشگاه پرسپولیس

محمدرضا خانزاده (زادهٔ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۷۰ – تهران) بازیکن فوتبال باشگاه الاهلی قطر است. وی سابقه بازی در باشگاه‌های راه‌آهن،پرسپولیس و ذوب‌آهن و همچنین تیم‌های ملی زیر ۱۷ سال، زیر ۲۰ سال، زیر ۲۲ سال و تیم ملی فوتبال ایران را دارد.

او همچنین در جام جهانی ۲۰۱۴،جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵،جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشته‌است؛ اما در تمامی این سه تورنومنت معتبر در تمامی بازی‌ها نیمکت‌نشین بوده‌است./پارس فوتبال

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار