فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: بزرگترین عامل شکست ملت ها، بی بصیرتی و بی صبری است، تمامی فتنه ها را با آگاهی و بصیرت می توان خنثی کرد.
کد خبر: ۷۴۸۳۵۵
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹ 25 May 2019
به گزارش تابناک آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با اشاره به رموز اقتدار و قدرت حال حاضر کشور گفت: صلابتی که امروز شاهد آن هستیم به برکت خون هزاران شهید است، انقلاب ما برگفته از گفتمان امام خمینی(ره) و دفاع از مظلومان است.

وی اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل های جوان انتقال یابد و همه ما موظف به انجام آن هستیم.

وی تصریح کرد: دفاع همه جانبه در تمامی زمینه ها از ضروریات شرایط کنونی است.

سرهنگ یوسفی با تاکید بر انتقال شعار عاشورا به نسل جوان گفت: امروزه نقطه اقتدار نیروهای مسلح و ملت ایران، جهاد، دفاع و ایستادگی است.

سرهنگ سلیمان بایرامی فرمانده هنگ مرزی پلدشت نیز دراین مراسم بابیان اینکه فتح خرمشهر، فتح ایثار، اراده، مقاومت و ایستادگی بود تصریح کرد: آمریکا و استکبار، شما که ما را تحریم کرده و سپاه پاسداران را گروه تروریستی خواندید بدانید که همه ملت ایران و نیروهای نظامی، سپاهی هستند و در هر ارگان، سازمان و اداره ای باشیم گوش به فرمان مقام معظم رهبری در صحنه حضور داریم.

فرمانده هنگ مرزی پلدشت افزود: گوش به فرمان فرمانده کل قوا هستیم و با کوچکترین اشاره استکبار و رژیم غاصب را با خاک یکسان می کنیم.


انتهای پیام

برچسب ها: اخبار ارومیه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار