دبیر هیات پرورش اندام و بدنسازی آذربایجان غربی گفت: مسابقات پاورلیفتینگ، ددلیفیت و پرس سینه قهرمانی غرب کشور /جام شهدای ورزشکار/ با معرفی تیم های برتر در نقده به کار خود پایان داد.
کد خبر: ۷۳۶۷۲۸
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸ 21 April 2019

به گزارش تابناک آذربایجان غربی هادی نوری  این رقابت ها با عنوان «جام شهدای ورزشکار» با حضور 180 ورزشکار از 10 استان شامل آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، همدان، خوزستان، لرستان، ایلام و کرمانشاه در چهار رده سنی برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در 12 وزن مختلف به مدت 2 روز در سالن جانبازان شهرستان نقده به مصاف هم رفتند، بیان کرد: در رشته پرس سینه بخش نوجوانان تیم های مهاباد، نقده و پیرانشهر، بخش جوانان مهاباد، ارومیه و نقده و بخش بزرگسالان مهاباد، ارومیه و پیرانشهر به ترتیب اول تا سوم شدند.
وی ادامه داد: در رشته ددلیفت بخش نوجوانان تیم های نقده، ارومیه و کردستان، بخش جوانان ارومیه، کردستان و پیرانشهر و در بخش بزرگسالان خوی، نقده و ارومیه به ترتیب بر سکوی اول تا سوم جای گرفتند.
دبیر هیات پرورش اندام و بدنسازی آذربایجان غربی گفت: در رشته پاورلیفتینگ بخش نوجوانان تیم های نقده، مهاباد و ارومیه، بخش جوانان کردستان، آذربایجان شرقی و نقده و در بخش بزرگسالان مهاباد، آذربایجان شرقی و کردستان به ترتیب جایگاه اول تا سوم را نصیب خود کردند.
به گزارش ایرنا شهریور سال گذشته نیز دومین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان کشور به میزبانی ارومیه برگزار شد.
هیات بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان غربی در ارزیابی سال 1396 فدراسیون مربوطه با کسب 790 امتیاز پس از استان های تهران و اصفهان به عنوان هیات سوم برتر کشور انتخاب و معرفی شد.
این هیات در سال 1393 در رتبه شانزدهم کشور قرار داشت ولی طی سال های 1384 و 1395 با صعود چشمگیری به ترتیب در رتبه های ششم و چهارم کشور قرار گرفت.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار