سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی :
سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام داوطلبان شرکت در پذیرش دوره های بدون آزمون کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه از اول بهمن ماه سال 1397 به صورت اینترنتی، و حضوری آغاز می شود.
کد خبر: ۷۰۶۱۱۴
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰ 22 January 2019

به گزارش تابناک آدربایجان غربی: دکتر امین رستم زاده با اعلام خبر فوق افزود: مرکز آموزشی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه، که از مراکز پیش رو و باسابقه استان آذربایجان غربی محسوب می شود؛ از اول بهمن ماه سال جاری در قالب تکمیل ظرفیت در 7 کد رشته مقطع کاردانی در زمینه های کاردانی حقوق گرایش حقوق ثبتی، کاردانی حرفه ای اموربانکی، کاردانی فنی فناوری اطلاعات- اینترنت و شبکه های گسترده، کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری، کاردانی فنی کامپیوتر گرایش یسیتم های کامپیوتری، کاردانی فنی برق گرایش تاسیسات الکتریکی ساختمان و کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی پذیرش دانشجو خواهد داشت.
وی افزود:مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه از 16 بهمن سالجاری در 6 کد رشته کارشناسی حرفه ای حسابداری گرایش حسابداری مالیاتی، کارشناسی حرفه ای حسابداری گرایش حسابرسی، کارشناسی حرفه ای حقوق گرایش حقوق ثبتی، مهندسی فناوری اطلاعات گرایش فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری، مهندسی فناوری عمران گرایش ساختمان سازی پذیرش دانشجو خواهد داشت.
سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی اظهار کرد: کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (که از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی ww.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه ای از تاریخ اول بهمن ماه لغایت 13 بهمن ماه و دوره کارشناسی فنی و حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی از 16 بهمن ماه لغایت 23 بهمن ماه سال 1397 اقدام نمایند.
دکتر رستم زاده اظهار کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 04433477333 تماس حاصل نمایند و یا به آدرس ارومیه، خیابان ساحلی - خیابان پاسداران جنب هتل مروارید مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه مراجعه نمایند.
سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با اشاره به جذب دانشجویان مشترک از سوی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی این نهاد ها مثل پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی و دانشگاه های وابسته به جهاد دانشگاهی گفت: در جهاد دانشگاهی هر حرکتی که انجام می پذیرد سعی می شود بدیع، نوین، شاخص و فاخر برای کشور باشد و از موازی کاری و کارهای تکراری پرهیز کند لذا در بحث مراکز آموزشی عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه سعی شده صرفاً برگزاری یک دوره آموزشی و طی کردن چند درس تئوری صرف نباشد .بلکه توام با مطالعه کاربردی قابل ملموس در جامعه باشد تا فارغ التحصیلان بر اساس دانش آموخته کار آموخته شوند.
وی ادامه داد: وجه تمایز بی بدیل مرکز علمی کاربردی با سایر دانشگاههای همسان علمی کاربردی و غیر علمی کاربردی عنوان مقدس جهاددانشگاهی بوده و در تمامی رشته‌های دانشگاهی سعی شده ضمن تعریف برنامه‌های فرهنگی متناسب با آن رشته دوره‌های مجوز دار عملی ارتقاء مهارت بصورت بین رشته ای طراحی شود که این مهم سبب شده اغلب فارغ التحصیلان این مرکز یا در تحصیلات تکمیلی و یا در بازار کار شاغل باشند.
سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با اشاره به کارگاه‌های عملی و رویدادهای علمی عملی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خاطر نشان کرد: بعنوان مثال کارگاه‌های تخصصی داوری، دادخواست نویسی، حقوق شهروندی فقط در رشته حقوق دانشگاه برای چندین بار در مرکز علمی کاربردی این نهاد برگزار شده که از سایر دانشگاه‌های سراسری و استانها در آن شرکت کننده وجود دارد.
دکتر رستم زاده گفت: طراحی و برگزاری جلسه دادرسی فرآیند صدور حکم و ... بصورت نمایش نامه علمی با یک سناریو علمی و حقوقی عملی با همکاری قضات باز نشسته و وکلای حرفه‌ای امری است که در دانشگاه های تهران همه به ندرت اتفاق می‌افتد اما این مهم در گروه حقوق جهاددانشگاهی استان با استقبال کم نظیر دانشجویان دانشگاههای استان عملیاتی گردیده است.

k, [21.01.19 21:45]
[Forwarded from مرتضی نبی زاده]
وی ادامه داد: مشارکت فعال اصلی در برگزاری چهار دوره یک همایش ملی ثبت شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در کنار دانشگاههای اصلی استان و تهران همانند همایش ملی حقوق شهروندی از دیگر افتخارات مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی است که از نزدیک دانشجویان و اساتید دانشگاههای استان و خود مرکز ضمن شرکت در همایش با آخرین یافته‌های اساتید حقوق کشور و نیز دانشمندانی چون پروفسور سیدمحمدهاشمی پدر علم حقوق عمومی و اساسی کشور و پروفسور عرفانی پدر علم حقوق بازرگانی و تجارت بین الملل کشور چهار سال متوالی از نزدیک بحث و گفتگو و بهره برداری علمی می‌نمایند.
سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: اقدامات علمی آموزشی بین المللی رویان جهاددانشگاهی در استان درزمینه های دیگر از جمله ژنتیک گیاهان در استان محقق می‌شود و بعنوان مثال مرکز رشد جهاددانشگاهی بصورت بین رشته ای پذیرای جذب هسته‌های نوآور دانشجویی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه است که یکی دیگر از تفاوت‌های علمی این مرکز علمی کاربردی جهادی می‌باشد.
وی مشارکت فعال در برگزاری اولین جشنواره ملی تولید محتوای دیجیتال و بهره مندی دانشجویان مرکز بصورت رایگان از آموزه‌های کارآفرینی اساتید مجرب کشوری دعوت شده و تشکیل استارت آپ‌ها در این حوزه از دیگر تجارب موفق مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه است.
دکتر رستم زاده ادامه داد: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در حوزه رشته‌های علوم انسانی که شاید در سطح کشور عملاً امکان برگزاری کارگاه های عملی و عملیاتی بسیار کم است توانسته در رشته‌های علوم انسانی کارگاه های عملی و همایش های ملی ارزشمندی که در سطح دانشگاه های سراسری تهران وجود دارد برگزار نماید و قطعاً تجارب حضور و شرکت دانشجویان جهاد دانشگاهی در چنین رویدادهای فاخر علمی بعنوان یک رزومه در جذب دستگاه های دولتی یا کارفرمایان بسیار مهم ارزشمند و تاثیر گذار است.
به گزارش روابط عمومی ، مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه وابسته به موسسه آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی است که در حال حاضر با بیش از 600 دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی بعنوان یکی از بزرگترین مراکز علمی کاربردی شمالغرب کشور به فعالیت خود ادامه می دهد. و یکی از مزایای این دانشگاه نسبت به سایر مراکز آموزش عالی مشابه، دانشگاههای تحت نظر جهاد دانشگاهی بعنوان یکی از مراکز تحقیقاتی مورد شناخته شده فراملی برای کشورمان سعی می کند بر اساس اخرین متدهای کاربردی آموزشی و با اتکا به مراکز رشد و تحقیقاتی و پژوهشی معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در راستای اهداف علمی کاربردی برنامه ریزی آموزشی و کارآفرینانه داشته باشد.
مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی بر اساس نظام آموزش عالی علمی-کاربردی و آموزش های مهارت محور است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به جذب دانشجو اقدام می نماید.
هدف این دانشگاه ، بالابردن سطح مهارت و معلومات شاغلین بخش های مختلف، تربیت نیروی ماهر و فراهم آوردن موجبات مشارکت سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیر دولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار