رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: ناوگان آتش نشانی ارومیه نیاز به توسعه دارد و نوسازی آن با توجه به افزایش جمیعت ضروری است.
کد خبر: ۶۸۳۸۷۶
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶ 25 November 2018

 به گزارش تابناک آذزبایجان غربی ابراهیم شاد قوشچی در جمع خبرنگاران با اعلام خبر میانگین عمر ناوگان آتش نشانی به میزان 16 سال، اظهار کرد: در حال حاضر ناگاون آتش نشانی ارومیه فرسوده است و نوسازی آن با توجه به افزایش جمیعت ضروری است.

وی  با اشاره به نوسازی ناوگان آتش  نشانی، اظهار کرد: نوسازی ناوگان با توجه به بحران های مالی و کمبود اعتبار در حال حاضر امکان پذیر نیست که البته در این خصوص نیازمند کمک های وزارت کشور و استانداری در جهت خرید و نوسازی ناوگان هستیم .

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه با بیان اینکه ناوگان آتش نشانی ارومیه  نیاز به توسعه دارد، گفت: درحال حاضر فقط 29 خودرو عملیات آتش نشانی  در سازمان فعالیت دارد که با توجه به سرانه جمیعت و  افزایش حوادث  در برخی از فصول سال نیازمند توسعه و تجهیز ماشین الات هستیم .

شاد قوشچی افزود: همچنین در وضعیت کنونی نیازمند خرید 10 دستگاه خودرو آتش نشانی و تجهیزات ویژه ای چون ست های هیدرولیکی و دستگاه جرثقیل هستیم . 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار