معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه نظارت بر بازار باید با جدیت بیشتری انجام شود، گفت: برای اینکه بازار گوشت به وضعیت ثابتی برسد توزیع گوشت قرمز همچنان باید ادامه یابد.
کد خبر: ۶۷۵۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷ 31 October 2018

به گزارش تابناک آذربایجان غربی رضا حسینی روز چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی افزود: باید کارگزاری توزیع گوشت در استان راه اندازی شود که در مواقع حساس سهمیه گوشت را در استان مدیریت کند.
وی با تاکید بر تشدید نظارت و کنترل قیمت کالاها در بازار ادامه داد: مسوولان توجه کنند که باید برخوردهای قانونی با متخلفان انجام گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: با توجه به اوضاع بازار، یکی از اولویت های اصلی دولت ایجاد تعادل در قیمت کالاهاست و باید این امر با جدیت در دستور کار اعضای ستاد تنظیم بازار قرار گیرد.
حسینی ادامه داد: عملکرد مسوولان استانی باید در بهبود وضعیت معیشتی مردم نمایان شود و در این راستا مدیران باید تمامی تلاش خود را به کار گیرند.
به گزارش ایرنا تنظیم بازار مجموعه ایی از مقررات، سیاست ها و استراتژی هایی است که برای حمایت از نهادهای بازار مانند مصرف کنندگان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان استفاده می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار