استاندار آذربایجان غربی گفت: بسیاری از شهرهای این استان محروم هستند و توسعه خاصی پیدا نکرده‌اند بنابراین لازم است شرکت‌های وابسته به بنیاد مستضعفان در شهرهای محروم آذربایجان غربی سرمایه‌گذاری کنند.
کد خبر: ۶۵۴۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۸ 12 September 2018

به گزارش تابناک آذربایجان غربی محمدمهدی شهریاری عصر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی که با حضور محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد اظهار داشت: سابق بر این به دلایل گوناگون در آذربایجان غربی  سرمایه‌گذاری بزرگی انجام نشده است در حالی که ظرفیت‌های فراوانی در این زمینه وجود دارد.

وی تصریح کرد: به رغم وجود فرصت‌های فراوان در آذربایجان غربی این منطقه از لحاظ سرمایه‌گذاری فاصله بسیار زیادی با سایر استان‌های مرکزی کشور دارد که باید با جذب سرمایه‌گذاران به طرق گوناگون این فاصله جبران شود.

 استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های شرکت‌های تابعه بنیاد مستضعفان افزود: انتظار می‌رود شرکت‌های اقتصادی بزرگ از جمله شرکت‌های متعلق به بنیاد مستضعفان در شهرهای محروم این استان به صورت اثربخش سرمایه‌گذاری کنند.

وی افزود: ظرفیت‌های آذربایجان غربی در زمینه گردشگری بسیار قابل توجه است که تا کنون از آن غفلت شده است.

استاندار آذربایجان غربی گفت: دولت از انجام سرمایه گذاری‌های مختلف در این استان به جد حمایت می‌کند و در همین راستا ادارات دولتی مکلف شده‌اند حداکثر همکاری با بنیاد مستضعفان را در توانمندسازی مردمک چالدران به عمل آورند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار