رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات آذربایجان غربی:
رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: امروز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۶۰ خبرنگار و عکاس روند برگزاری انتخابات در استان را پوشش می دهند.
کد خبر: ۴۲۶۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰ 19 May 2017
به گزارش تابناک آذربایجان غربی:

حسام شیرازه  با بیان اینکه در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۱۶۰ خبرنگار و عکاس در ستاد انتخابات استان حضور دارند افزود: در این دوره علاوه بر ستاد انتخابات در استانداری امکان بازدید و حضور خبرنگاران درفرمانداریهای استان نیز فراهم شده است.

وی در ادامه از چاپ و توزیع ۵۰ هزار عدد پوستر انتخاباتی حاوی دعوت مردم برای حضور پرشور در انتخابات، مزین به سخنان مقام معظم رهبری، امام راحل خبر داد و اظهارداشت: این پوسترها به اندازه کافی در سطح شهرهای استان نیز توزیع و نصب شده است.

شیراز محبت همچنین گفت: در این دوره از انتخابات برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است تا خبرنگاران و عکاسان همراه با مسئولان استانی از جمله استاندار و معاونان وی در بازدید از شعبه‌ها آنها را همراهی کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین برای سهلوت در تردد خبرنگاران و تهیه اخبار، تصاویر و گزارش های لازم و مورد نیاز کارت شناسایی برای خبرنگاران استان تهیه شده و با نمایندگان فرمانداران نیز جهت همکاری با خبرنگاران استان، هماهنگی‌های لازم صورت گرفت.

۵۵ هزار عوامل اجرایی این دوره از انتخابات در استان را برعهده دارند.

دو میلیون و ۳۴۰ هزار نفر واجد شرایط رای در استان هستند که از این تعداد ۶۱ هزار و ۸۰۰ نفر رای اولی است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار