بیش از 80 نفر رابط ، آمار و اطلاعات تولیدکنندگان جو در آذربایجان غربی را به منظور خرید تضمینی جو در سامانه ثبت نام اطلاعات کشاورزان ثبت می کنند.
کد خبر: ۴۲۴۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴ 16 May 2017
به گزارش تابناك آذربايجان غربي:مدیر تنظیم بازار نهاده ها و محصولات سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با بیان این مطلب افزود: این طرح در راستای حمایت از کشاورزان، شفاف سازی معاملات، و برآورد قیمت عادلانه که با مشارکت سازمان بورس کالای کشور و وزارت جهاد کشاورزی در کل کشور اجرایی شده و در استان ما نیز ادامه دارد.
احمد دهقان با اشاره به فرا رسیدن آغاز برداشت محصول جو در استان اظهار کرد: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته و به منظور تسریع در ساماندهی و خرید به موقع و تضمینی جو از کشاورزان، هماهنگی لازم با استفاده از تمامی ظرفیت های آموزشی، ترویجی، سخت افزاری، سیلو و انبارها صورت گرفته است.
وی افزود: سامانه ورود و ثبت نام اطلاعات کشاورزان (قیمت تضمینی جو) به آدرس
www.Farmers.ime.co.ir طراحی و در اختیار کشاورزان قرار دارد تا با وارد کردن کد ملی به عنوان رمز و شماره همراه رابط بدون صفر بعنوان گذر واژه (پسورد)، این امکان را داشته باشند تا به آموزش های مرتبط دست یابند.
دهقان تاکید کرد: اجرای طرح قیمت تضمینی جو در بورس کالا باعث می شود تا معاملات سنتی و وقت گیر به سمت بازاری مدرن و قانونمند حرکت کرده، دست واسطه ها و دلالان سودجو در این زمینه کوتاه شده و تسریع در اصل قیمت تضمینی محصول برای کشاورزان وکاهش بار مالی دولت را شاهد باشیم.
منبع/باشگاه خبرنگاران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار