والیبال ارومیه؛
تیم والیبال شهرداری ارومیه امروز نخستین بازی خانگی خود را به تیم بانک سرمایه واگذار کرد.
کد خبر: ۳۱۸۶۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۸ 26 October 2016


به گزارش تابناک آذربایجان غربی؛امشب تیم شهرداری ارومیه در دومین دیدار از هفته دوم مسابقات سوپر لیگ والیبال ایران در خانه و در حضور حدود 7 هزار تماشاگر مغلوب بانک سرمایه شد.

امروز افزون بر 2 هزار تماشاگر والیبال ارومیه نتوانستند بلیط حضور در ورزشگاه غدیر این شهر را تهیه کنند و عملا پشت درهای بسته ماندند.

در ست نخست شهرداری ارومیه فقط 21 امتیاز به‌دست آورد و بانک سرمایه با رسیدن به امتیاز 25 این ست را به نفع خود رقم زد.

اما تیم شهرداری ارومیه در ست دوم موفق شد با نتیجه 25 بر 22 بانک سرمایه را شکست دهد.

با این نتیجه دو تیم در ست شماری یک به یک شدند اما در ست سوم تیم شهرداری ارومیه با نتیجه 25 بر 23 بازی را به بانک سرمایه واگذار کرد.

بانک سرمایه در ست چهارم پس از وقوع یک وقفه در بازی به یک باره 10 امتیاز از شهرداری ارومیه جلو افتاد به طوری که این ست با نتیجه 25 بر 14 به نفع بانک سرمایه به پایان رسید.

در ست چهارم اغتشاش لیدرهای باشگاه شهرداری ارومیه سبب از دست رفتن روحیه بازیکنان تیم شهرداری ارومیه و نامناسب شدن جو ورزشگاه شد.

امروز در حالی که ادعا می‌شود ارومیه پایتخت والیبال ایران و آسیاست صدا و سیمای آذربایجان غربی از بهره‌گیری از یک کارشناس بومی در کنار گزارشگران خود خودداری کرد و از ده‌ها چهره والیبالی استان و شهر ارومیه بی‌‌بهره ماند.

بر اساس این گزارش شهر عاشقان والیبال هنوز نتوانسته پس از سه دهه یک فرد ذخیره برای گزارشگری زنده مسابقات والیبال ارومیه تربیت کند به گونه‌ای که همچون سالیان اخیر گزارشگری این بازی بر عهده تنها گزارشگر بومی و ثابت تلویزیون انجام شد.

از دیگر نکات قابل ذکر در این مسابقه اظهارات خارج از عرف کارشناس پخش زنده این بازی بود وی بارها به جای اینکه تیم ارومیه را تیم شهرداری ارومیه خطاب کند مرتب از عنوان غلط تیم شهردار ارومیه استفاده می‌کرد، این کارشناس والیبال تابستان امسال مدتی را میهمان باشگاه شهرداری ارومیه در این شهر بود.

برخلاف حرکات سعید معروف در هفته گذشته، امروز حرکات میلاد عبادی‌پور بازیکن ارومیه‌ای بانک سرمایه مقابل تیم شهر خودش اصلاً تحریک‌آمیز و غیرمحترمانه نبود.
انتهای پیام/م
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار