گام نخست کشور را اصفهان برداشت
تابناک: پس از ابلاغ آئین نامه میانجی گری در امور کیفری توسط رئیس قوه قضاییه، اولین سازمان مردم نهاد میانجی گری در کشور تشکیل شد.
کد خبر: ۱۴۴۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۴ 15 December 2015
به گزارش تابناک اصفهان، آئین نامه میانجی گری در امور کیفری در ماده 1 و فصل چهارم و مواد 11 تا 14 خود نسبت به تشکیل موسسات میانجی گری تصریح کرده که در این راستا و با پیگیری جمعی از وکلای دادگستری، حقوقدانان، اساتید، متخصصان و اعضای هیات علمی دانشگاهها اولین مرکز میانجی گری سازمانی با نام«مجمع امور داوری و میانجی گری اصفهان» در کشور تشکیل شد.

داوری و میانجی گیری در این مجمع به صورت عام  المنفعه  و در جهت توسعه فرهنگ صلح و دوستی و آگاه سازی جامعه نسبت به داوری و میانجی گری و راهکارهای غیر قضائی جهت حل دعاوی صورت می گیرد. 

 رضا برادران اصفهانی به عنوان رئیس هیئت مدیره، دکتر محمود مالمیر مدیرعامل، صفرعلی جعفری نایب رئیس هیئت مدیره، دکتر سید احمد عطائی خزانه دار و آقایان دکتر منوچهر توسلی و دکترمجتبی نیک دوستی به عنوان اعضای هیات مدیره ،اعضای مجمع امور داوری و میانجی گری اصفهان را تشکیل می دهند. همچنین آقایان دکتر احمدرضا رفیعی و دکتر علی رادان جبلی اعضای علی البدل هیئت مدیره  این مجمع را شامل می شوند.

گفتنی است این افراد  از حقوقدانان خبره و مجرب اصفهان و کشور و دارای سوابق درخشان در امور پژوهش و تحقیق وتدریس در زمینه حقوق و قضا می باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار