معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان آذربایجان غربی گفت: پویش مشق احسان با هدف تهیه و توزیع هفت هزار و پانصد بسته کیف و لوازم التحریر در مناطق کم برخودار استان آذربایجان غربی اجرایی می‌شود.
کد خبر: ۱۱۲۵۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۴ 11 September 2023

به گزارش تابناک آذربایجان غربی؛ احسان ابراهیمی از اجرای پویش مشق احسان توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی در استان آذربایجان غربی خبر داد.

وی با اشاره به مسأله محور بودن اقدامات بنیاد احسان و متناسب بودن پویش ها با نیازهای روز جامعه، اعلام کرد این پویش طی روزهای آینده انجام و گزارش تکمیلی اجرای آن به مردم عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون ستاد در استان آذربابجان غربی در ادامه گفت: این بسته ها شامل کیف ، دفتر های مختلف ، مداد ، خودکار، پاک کن، تراش ، مداد رنگی، لیوان ، جامدادی و ... به ارزش ریالی هر بسته حدود 5 میلیون ریال است که 7500بسته مشق احسان با مشارکت گروه های جهادی ، مراکز خیریه ، مساجد و ... بین دانش آموزان در مناطق کم برخودار استان توزیع خواهد شد که ارزش هربسته مشق احسان بیش از 5 میلیون ریال می باشد .

وی در پایان به نحوه شناسایی دانش آموزان درمناطق کم برخودار اشاره و بیان کرد: دانش آموزان هدف در مناطق کم برخودار استان از طریق گروه های جهادی ، مساجد و مراکز نیکوکاری و گروه های فعال در عرصه عدالت آموزشی و ارتباط ایشان با مدارس شناسایی و معرفی می شوند تا از این خدمات بهره مند شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار