نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی؛
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه:امنیت کشور مدیون تلاش‌ها و مجاهدت‌های بسیجیان و شهدای بسیجی است.
کد خبر: ۱۰۷۹۳۴۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶ 27 November 2022
به گزارش تابناک آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده  ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در جلسه شورای اداری استان ضمن اشاره به هفته بسیج این ایام را به بسیجیانی که در جهت تأمین امنیت کشور تلاش می‌کنند تبریک گفته و افزود: امنیت کشور مدیون تلاش‌ها و مجاهدت‌های بسیجیان و شهدای بسیجی است.
 
وی افزود: از تمامی مدیران و فرماندهان نظامی که در ایام اغتشاشات از کیان کشور اسلامی دفاع کردند تقدیر و تشکر می‌کنم.
 
امام جمعه ارومیه با اشاره به بصیرت علمای اهل سنت در اغتشاشات گفت: از جمع کثیری از علمای اهل سنت که با بصیرت خود واکنش و عکس العمل مناسبی نشان دادند تقدیر و تشکر کرده و از جمع اندکی که با بی بصیرتی با اغتشاشگران همراهی کردند گلایه‌مند هستیم.
 
وی افزود: انتظار این نبود که علمای دین در این اغتشاشات اینگونه اظهار نظر کنند، این افراد قطعاً نسبت به این عدم بصیرت تجدید نظر خواهند کرد.
 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به لزوم شناخت صحیح از دنیا گفت: دنیا همواره محل آزمایش و امتحان است و انسان در دنیا در سختی و رنج بسر می‌برد لذا انسان نباید انتظار داشته باشد که در دنیا به رفاه و آسایش کامل برسد.
 
وی افزود: خداوند دنیا را اینگونه آفریده تا انسان به دنیا دل نبندد و از دنیا برای حرکت بسوی خداوند و کسب روزی برای آخرت استفاده کند.
 
حجت الاسلام والمسلمین قریشی با اشاره به افزایش میزان وسوسه‌های شیطان پس از قبول مسئولیت از سوی انسان گفت: شیطان هیچگاه از وسوسه انسان دست برنمی دارد و با قبول مسئولیت‌ها و افزایش مقام انسان وسوسه‌های شیطان بیشتر می‌شود لذا با قبول مسئولیت باید انسان بیشتر از گذشته بر اعمال خود مواظبت نماید.
 
وی در پایان افزود: اگر مدیری در نظام اسلامی معنویت قبل و بعد قبول مدیریت او یکسان باشد یقین بداند که سقوط خواهد خورد و مورد اغفال شیطان قرار می‌گیرد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار