اجرای طرح ملی ساماندهی توزیع نان در راستای جلب رضایت مردم است.
کد خبر: ۱۰۵۲۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲ 25 June 2022

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی در جلسه ستاد تنظیم بازار این استان با تاکید بر ساماندهی توزیع آرد و تامین نان مناسب برای مردم، افزود: طرح ملی آرد و نان در راستای ساماندهی نانوایی‌ها و مدیریت روند توزیع آرد و تامین نان مردم و جهت جلوگیری از هرگونه تخلف در این حوزه است.

جواد کرمی با اعلام اینکه با اجرای این طرح، افزایشی در قیمت نان ارائه شده به مردم نخواهیم داشت، تسریع در روند اجرای طرح ملی ساماندهی توزیع آرد و نان در استان را ضروری دانست و افزود: ضمن استخراج و بررسی معایب و محاسن اجرای طرح در سایر استان ها، تلاش شود آذربایجان غربی نیز در نصب دستگاه‌های کارتخوان عرضه نان، همراه با سراسر کشور باشد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این طرح فعلاً به صورت آزمایشی اجرا می‌شود، تصریح کرد: همزمان با اجرای آزمایشی طرح و شناسایی معایب و مزایای آن، تدابیر لازم برای آموزش نانوایان و آشنایی مردم با دستگاه‌های کارتخوان ویژه طرح، اندیشیده شود.

وی در ادامه، اطلاع رسانی لازم و شفافیت در اجرای طرح را برای جلب اعتماد مردم بسیار مهم اعلام کرده و افزود: تهیه بانک اطلاعاتی اصناف بخصوص در حوزه نانوایان، به صورت جدی از سوی دستگاه‌های متولی پیگیری شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی در پایان با تاکید بر اینکه جلسات ستاد تنظیم بازار باید خروجی مثبت و ملموسی برای جامعه داشته باشد، یادآور شد: برای نصب و راه اندازی دستگاه‌های کارتخوان نان در سطح استان، اقدامات لازم انجام شده و فعلاً این دستگاه‌ها به صورت آزمایشی در کنار دیگر دستگاه‌های کارتخوان استفاده خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار