طاهر کیامهرمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، در پاسخ به روشن بودن برخی از لامپ‌های معابر در طول روز، علت آن را معیوب شدن تجهیزات قطع و وصل اتوماتیک روشنایی‌ها همچون دستگاه‌های ساعت فرمان نجومی یا فتوسل‌ها اعلام کرد.
کد خبر: ۱۰۴۹۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱ 10 June 2022

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، کیامهر با بیان اینکه اکیپ‌های عملیاتی شرکت توزیع برق آذربایجان غربی، همه روزه نسبت به بازدید و سرویس و نگهداری این تجهیزات در سطح کل استان اقدام می‌کنند، افزود: با عنایت به الکترونیکی بودن این تجهیزات، احتمال معیوب شدن همیشه وجود دارد لذا از شهروندان محترم استان انتظارمی رود در صورت مشاهده روشن بودن لامپ‌ها در روز، با شماره تلفن ۱۲۱ تماس حاصل و با فشردن عدد ۲، مراتب را به مرکز فوریت‌های برق استان اطلاع داده و خدمتگزاران خود در صنعت برق استان را یاری نمایند.
کیامهر در ادامه افزود: طبق ابلاغ شرکت توانیر وظیفه داریم روشنایی معابر را در سطح استان مدیریت کنیم تا تمامی مناطق، از یک استاندارد نوری یکسان برخوردار باشد.
وی ادامه داد: در همین راستا ضمن تعدیل روشنایی معابر بصورت یک در میان، بخشی از لامپ های روشنایی معابر در سطح استان با لامپ های LED که کیفیت نور بهتر و مصرف کمتری دارند تعویض شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار